Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Jak dodać stronę do wyszukiwarek?
Leona Cleef blog

Strona Główna

Jak dodać stronę do wyszukiwarek?

Często padają pytania: Jak dodać stronę do wyszukiwarek Google, Onet, WP, żeby rozpocząć pozycjonowanie stron internetowych? Dodawanie stron do wyszukiwarek – jak to się robi? Najlepszym sposobem na pozycjonowanie stron internetowych jest dodanie swojej strony do wyszukiwarki Google jest zdobycie linków do swojej strony internetowej z innych stron. W rzeczywistości jest to jeden z lepszych sposobów na zaindeksowanie własnej strony w większość znaczących wyszukiwarek. Dzieje się tak, ponieważ Google gromadzi dane o nowych stronach internetowych poprzez roboty internetowe tzw. crawlery. Roboty te to nic innego jak program, którego zadaniem jest dostarczanie wyszukiwarce danych z zaindeksowanych już stron internetowych jak i tych nowych, które odnajdzie w Sieci właśnie dzięki odnośnikom na już znanych mu stronach. W praktyce dobrym sposobem na szybkie dodanie swojej strony do Google jest umieszczenie jej adresu w znanych katalogach stron www. Jeśli strona zostanie dodana do kilku większych katalogów to możemy mieć pewność, że szybciej lub później, Google na pewno odnajdzie naszą stronę. Aby mieć pewność, że strona zostanie dodana do wyszukiwarki Google można zastosować również strategię budowy linków do własnej strony. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby dodać adres swojej strony (i kilku przykładowych podstron) do formularza dodawania nowych stron do wyszukiwarki Google. Zaleca się także dodanie adresu strony do narzędzia Google dla WebMasterów. Narzędzie to będzie bardzo pomocne w momencie kiedy chcemy dodać serwis z dużą ilością podstron. Możemy wtedy zgłosić wszystkie podstrony serwisu za pomocą wyeksportowania pliku z mapą strony w postaci XML.


Głosuj (0)

leonacleef 01:53:00 5/03/2011 [Powrót] KomentujNigdy nie zapominajmy o pozycjonowaniu , bez tego nasza stronka nie przetrwa. Polecam zajrzeć na seoadder.info wtedy wasz serwis nie powinien upaść:)
Perełka 10:37:24 19/03/2012
213-134-177-194.home.aster.pl | brak www IP: 213.134.177.194


1548
good people

GUEST BOOK


Księga Gości 0
Dodaj do Księgi

THE PAST


2011
Marzec


ABOUT MEDO YOU LIKE ME?


Dodaj do Ulubionych

LINKS
I LIKE